Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Zaniemyśl
Menu góra
Strona startowa Rada Gminy Radni Rady Gminy Zaniemyśl VIII kadencji 2018-2023
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Radni Rady Gminy Zaniemyśl VIII kadencji 2018-2023, bieżące, menu 1549 - BIP - Urząd Gminy Zaniemyśl”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Radni Rady Gminy Zaniemyśl VIII kadencji 2018-2023

Radni Rady Gminy Zaniemyśl VIII kadencji 2018-2023

 

Nr okręgu

 

Granice okręgu

RADNY

 

 1

 

Sołectwo Łękno – wieś  Łękno

 

STROIWĄS MAREK

Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska

przynależność do Komisji Budżetowo - Gospodarczej oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

e-mail: marek.stroiwas@zaniemysl.pl

tel. 509 521 666

 

 

2

 

Sołectwo Łękno – wsie: Doliwiec Leśny, Jeziory Małe  Sołectwo Polesie – wsie: Polesie, Zofiówka

 

GOMUŁKIEWICZ KATARZYNA

Przewodnicząca Komisji Budżetowo-Gospodarczej

przynależność do Komisji Oświaty i Kultury oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

e-mail: katarzyna.gomulkiewicz@zaniemysl.pl

tel. 662 658 331

 

 

 3

 

Sołectwo Jeziory Wielkie – wieś Jeziory Wielkie

 

MIELOCH BARTŁOMIEJ

przynależność do Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

e-mail: bartlomiej.mieloch@zaniemysl.pl

 

 

4

 

Sołectwa: Zwola – wieś  Zwola

Kępa – wsie:  Dębice, Kępa Mała, Kępa Wielka, Potachy Konstantynowo, Józefowo,

 

ŁYSZCZARZ ZBIGNIEW

przynależność do Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Budżetowo - Gospodarczej

e-mail: zbigniew.lyszczarz@zaniemysl.pl

tel. 696 448 150

 

 

5

 

Sołectwo Zaniemyśl – ulice:  Działkowa,  Kilińskiego,  Średzka,  Dworcowa, Plac Berwińskiego

 

GRABOWSKI TOMASZ

przynależność do Komisji Rewizyjnej - zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

e-mail: tomasz.grabowski@zaniemysl.pl

 

 

6

 

Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Kochanowskiego, Marcinkowskiego, Wawrzyniaka, Libelta, Kasprzaka, Wyzwolenia

 

PANKOWSKI EWARYST

przynależność do Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Oświaty i Kultury

e-mail: ewaryst.pankowski@zaniemysl.pl

tel. 505 006 306

 

 

7

 

Sołectwo Zaniemyśl – ulice:  Mickiewicza, Nowa, Słowackiego, Jackowskiego, Sienkiewicza, Chłapowskiego, Norwida, Armii Krajowej, Reymonta

 

DĄBROWSKA JUSTYNA

Przewodnicząca Rady Gminy

przynależność do Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Oświaty i Kultury

e-mail: justyna.dabrowska@zaniemysl.pl

tel. 501 961 357

dyżur: w każdy poniedziałek w godzinach od 14:00 do 16:00

 

 

8

 

Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Śremska, Ogrodowa, Leśna, Poznańska, Wierzbowa, Powstańców Wielkopolskich

 

WIATR-GAWLAK EWA

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zaniemyśl

przynależność do Komisji Budżetowo - Gospodarczej oraz Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska

e-mail: ewa.wiatr-gawlak@zaniemysl.pl

 

 

9

 

Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Sosnowa, Świerkowa, Jodłowa, Dębowa, Jarzębinowa, Akacjowa, Bukowa, Lipowa, Chmielniki, Brzozowa, Czarnecka, Grabowa, Wrzosowa, Modrzewiowa

 

MARCINIAK MICHAŁ

przynależność do Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Budżetowo - Gospodarczej

e-mail: michal.marciniak@zaniemysl.pl

tel. 601 557 069

 

 

10

 

Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Plażowa, Św. Wawrzyńca, Ks. Nawrowskiego, Raczyńskiego, Topolowa, Wiejska, Kwiatowa, Słoneczna

 

FRĄCKOWIAK ALINA

przynależność do Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Oświaty i Kultury

e-mail: alina.frackowiak@zaniemysl.pl

tel. 513 490 351

 

 

11

 

Sołectwa: Pigłowice  – wieś Pigłowice

Mądre      – wieś Mądre

Brzostek  – wsie: Brzostek, Ludwikowo, Wyszakowskie Huby,   Wyszakowo

 

JÓŹWIAK JOLANTA

Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury

przynależność do Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Budżetowo - Gospodarczej

e-mail: jolanta.jozwiak@zaniemysl.pl

 

 

12

 

Sołectwa: Lubonieczek – wsie: Lubonieczek, Majdany 

Czarnotki – wieś Czarnotki

 

KOŁACKA KAMILA

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

przynależność do Komisji Rewizyjnej

e-mail: kamila.kolacka@zaniemysl.pl

tel. 517 210 519

dyżur - w pierwszy wtorek miesiąca w godzinach od 18:00 do 19:00 w świetlicy wiejskiej w Lubonieczku

 

 

13

 

Sołectwa: Bożydar – wieś Bożydar

Winna – wieś Winna

Jaszkowo – wieś Jaszkowo

 

KURPIK PAWEŁ

przynależność do Komisji Rewizyjnej, Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska

oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - zastępca Przewodniczącej Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

e-mail: pawel.kurpik@zaniemysl.pl

tel. 791 141 553

 

 

14

 

Sołectwo Śnieciska – wieś Śnieciska

 

BISKUP BARTOSZ

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

przynależność do Komisji Oświaty i Kultury

e-mail: bartosz.biskup@zaniemysl.pl

tel. 603 815 609

 

 

15

 

Sołectwa: Płaczki – wieś Płaczki

 Polwica – wsie: Dobroczyn, Polwica, Polwica-Huby,  Luboniec – wieś Luboniec

 

GRZEŚKOWIAK JERZY

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zaniemyśl

przynależność do Komisji Budżetowo - Gospodarczej oraz Rolnictwa i Ochrony Środowiska

e-mail: jerzy.grzeskowiak@zaniemysl.pl

 

Metryka

data wytworzenia
2020-12-21
data udostępnienia
2020-12-21
sporządzone przez
Madajczak Barbara
opublikowane przez
Madajczak Barbara
ilość odwiedzin
34
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.